CENTRUM KOPIAREK

Powstało w 1997 roku w Warszawie. Od samego początku naszej działalności zajmowaliśmy się dystrybucją najwyższej jakości kserograficznego sprzętu biurowego czołowych firm europejskich m.in. Triumph-Adler, Olivetti, UTAX zapewniając do niego pełny asortyment części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych.
Jesienią 2006 roku, celem zintensyfikowania działalności Centrum Kopiarek UTAX, a tym samym lepszego zaspokojenia potrzeb naszych dotychczasowych jak i przyszłych partnerów handlowych, dokonane zostało przeniesienie działalności do struktury organizacyjnej BETACO Spółka z o. o. Od dnia 04.10.2006 roku kontynuowana jest działalność handlowa pod nazwą BETACO Sp. z o. o. Centrum Kopiarek.
Obecnie oferujemy części i materiały eksploatacyjne do popularnych na polskim rynku urządzeń kopiujących: KYOCERA, MITA, UTAX, RICOH, Konica, Minolta, Panasonic, Sharp, Toshiba, Hewlett Packard. Są to zarówno produkty oryginalne jak i produkty alternatywne (zamienniki).
Centrum Kopiarek zarządza sklepem internetowym, w którym można zaopatrzyć się w części zamienne oraz materiały eksploatacyjne do drukarek i kopiarek wyżej wymienionych producentów.

 

* Nazwy producentów i marki fabryczne należą do ich właścicieli i prezentowane są wyłącznie w celach informacyjnych.